Jeden z nejcenějších kousků značky Pietro s názvem RoadHunter II byl vytvořen se spolupráci s FDF Bike Shop. Rám byl vytvořen pod rukama Petra Waśniowského. Jedná se o kombinaci staré a nové školy framebuildingu. Rám má odlehčenou taperovou hlavovou trubku a středovou trubku, ale zároveň ctí klasické zakončení zadní stavby jako u letovaných rámů. Rám byl vyroben speciální technologii s vnitřní ochranou kořene sváru z materiálu 25CrMo4 Osazení dodal Kamil Tatarkovic z FDF bikeshop. Cena 39000 ,-  Jedná se o první model vyrobený na sklad takže jestli se vám tenhle stroj zalíbí nebojte se nás kontaktovat pro více informací.  

Škola kola Petra Kaktuse

Když jsem jel o víkendu za rodiči do mého rodného Havířova, potřeboval jsem najít síťku pro psy do káry, protože ten můj chlupatý punkáč preferuje spíš sedadla mého pašíka, než kufr. Jak to tak hledám, zabrousil jsem do garáže, kde jsem měl uskladněné svoje první rámy. Po dlouhé době jsem si vzpomněl na své začátky. Mít vlastní výrobu kol byl můj sen snad už od patnácti, kdy jsem si v hodinách technického kreslení črtal vlastní části kol vyráběné na CNC a přemýšlel nad jejich pevností, designem a váhou. V létě 2012 jsem se rozhodl, že přenesu něco z papíru do reality. Vzhledem k mým dětským hrátkám s auty, která měla větší obsah motoru než kufru, jsem byl jako student 15 tisíc v mínusu. Takže jsem potřeboval, aby mi někdo dal 15 tisíc, abych mohl být švorc.

Novinky ve výrobě

Po delší pauze se opět ozýváme z naší dílny s nějakými těmi novinkami. Jelikož bajky vyrábíme skutečně my a nenecháváme to dělat nikoho za nás jsme schopni nabídnou naším zákazníkům skutečně vše co je jen napadne. Proto se nebojte nám říct Vaše představy, protože mnohdy se ani nejedná o navýšení ceny. Dále dáváme na výběr ze základních modelů patek, ale nabízíme možnost i výroby vašich návrhů. Nebojte se napsat nebo nás navštívit a mrknout se na pravou ruční výrobu, adresa je Wurmova 7, Olomouc. Dále v příspěvku...

TD replica from Petr Wasniowski on Vimeo.


PIETRO ROAD HUNTER II

Pietro ROAD HUNTER je druhý model silničních rámů. Design Road huntra se má prolínat mezi starou klasikou, a zároveň moderními prvky, doplněnými karetními symboly. Rám byl konstruován jak geometricky tak stavbou pro dlouhé trasy a neztenčovaný chrom-molybdenový materiál zajistí dlouhou životnost, alespoň dvou generací. V hlavové a středové trubce byly vyfrézovány odlehčovací drážky. Ocelové vedení lanek snižuje tření a tím zajišťuje hladší průběh řazení.

BIKE CHECK A VIDEONÁŘEZ

Zakázková výroba trialového rámu a kraťoučké video reportáže z HAVÍŘOV BIKE GAMES a FIXED GEAR CONTEST PRŽNO VOL 4. !