Škola kola Petra Kaktuse

Když jsem jel o víkendu za rodiči do mého rodného Havířova, potřeboval jsem najít síťku pro psy do káry, protože ten můj chlupatý punkáč preferuje spíš sedadla mého pašíka, než kufr. Jak to tak hledám, zabrousil jsem do garáže, kde jsem měl uskladněné svoje první rámy. Po dlouhé době jsem si vzpomněl na své začátky. Mít vlastní výrobu kol byl můj sen snad už od patnácti, kdy jsem si v hodinách technického kreslení črtal vlastní části kol vyráběné na CNC a přemýšlel nad jejich pevností, designem a váhou. V létě 2012 jsem se rozhodl, že přenesu něco z papíru do reality. Vzhledem k mým dětským hrátkám s auty, která měla větší obsah motoru než kufru, jsem byl jako student 15 tisíc v mínusu. Takže jsem potřeboval, aby mi někdo dal 15 tisíc, abych mohl být švorc.

PIETRO ROAD HUNTER II

Pietro ROAD HUNTER je druhý model silničních rámů. Design Road huntra se má prolínat mezi starou klasikou, a zároveň moderními prvky, doplněnými karetními symboly. Rám byl konstruován jak geometricky tak stavbou pro dlouhé trasy a neztenčovaný chrom-molybdenový materiál zajistí dlouhou životnost, alespoň dvou generací. V hlavové a středové trubce byly vyfrézovány odlehčovací drážky. Ocelové vedení lanek snižuje tření a tím zajišťuje hladší průběh řazení.

BIKE CHECK A VIDEONÁŘEZ

Zakázková výroba trialového rámu a kraťoučké video reportáže z HAVÍŘOV BIKE GAMES a FIXED GEAR CONTEST PRŽNO VOL 4. !

Novinky ve výrobě

Po delší pauze se opět ozýváme z naší dílny s nějakými těmi novinkami. Jelikož bajky vyrábíme skutečně my a nenecháváme to dělat nikoho za nás jsme schopni nabídnou naším zákazníkům skutečně vše co je jen napadne. Proto se nebojte nám říct Vaše představy, protože mnohdy se ani nejedná o navýšení ceny. Dále dáváme na výběr ze základních modelů patek, ale nabízíme možnost i výroby vašich návrhů. Nebojte se napsat nebo nás navštívit a mrknout se na pravou ruční výrobu, adresa je Wurmova 7, Olomouc. Dále v příspěvku...

TD replica from Petr Wasniowski on Vimeo.


Pozvánka na velkolepé Havířovské závody v cyklotrialu, trialu na jednokolkách a městských strojů fixie. 14. září nesmíte chybět v centru Havířova! Neváhejte se zaregistrovat do jedné z disciplín na těchto hrách. Pokud jste příznivci cyklistiky, ale ne na závodní úrovni přijďte podpořit jezdce, podívat se a podpořit trialovou a fixie komunitu! Dorazí největší Česká špička Určitě to bude super podívaná pod organizačními křídli Methan Trials kteří jsou takřka profesionálové v organizací různých akcí.